28.04.2022
Новини

Хід робіт в Auroom на 28.04

Ці два місяці не були простими, ні для країни ні для нашої компанії. Але ми прийняли тверде та усвідомлене рішення продовжувати будівництво усіх проектів компанії Аурум. Хочемо підсумувати виконане упродовж двох місяців війни.

 

Розпочнемо з ЖК Auroom SUNRISE

Завершуються роботи по утепленню та оздобленню фасаду будинку, які розпочато ще до початку війни. На сьогодні залишилось оздобити лише парапет даху східної та західної сторони будинку, що становить менше 5% загального об’єму оздоблювальних робіт.

Виконано монтаж перил на всіх балконах та лоджіях будинку.

Влаштовано промислову підлогу у підземному паркінгу – це більше 1000 квадратних метрів високоякісного покриття. Також, завершено роботи по влаштуванню пандуса та заїзду в підземний паркінг.

Протягом воєнних місяців нами виконано роботи по оздобленню місць загального користування будинку (коридорів, сходових маршів). Ці роботи закінчено на 90%. За цей же час повністю огороджені сходові марші у всіх під’їздах будинку.

Із настанням весни ми розпочали роботи по влаштуванню благоустрою прибудинкової території. Вже замощено 40% бруківки. З приходом тепла вкриються зеленню газони, які вже засіяно травою. Наповняться соком та розкриються бруньки старезної верби, що збережена нашими будівельниками і ретельно доглянута дендрологами. Попри складності нам вдалося зберегти неушкодженою кореневу систему старезних кипарисовиків, які і надалі радуватимуть око пишною зеленню ошатних крон.

 

По Auroom SUNRISE 2

За час війни було вилито бетонний каркас та перекриття:

  • 1, 2 та 3-го поверхів 3-тьої секції
  • кожна із решти чотирьох секції приросли додатковим поверхом.

Хід робіт Auroom SUNRISE 2

Прискореним темпом продовжено будівництво ЖК Auroom SPARK.

За час війни закінчено роботи з улаштування котловану та залито плиту фундаментну 3ої секції будівництва. Вилито колони паркінгу та перекриття над паркінгом 3 та 4 секцій. Вилито бетонний каркас та перекриття 1-го поверху 3 та 4 секцій.

 

Щодо  ЖК Auroom SOLAR – закінчено цикл підготовчих робіт. Зокрема, знесено споруди: резервуар з відстійниками та піскоуловлюванням, насосна станція, станція фільтрування, а їх рештки подрібнено та вивезено із будівельного майданчика.
Підготовлено під’їзні шляхи будівельного майданчика. Перенесено комунікацій (систему водовідведення) за межі плями забудови.
Влаштовано фундамент для баштового крану, монтаж якого відбувається у ці дні. А це означає, що зовсім скоро розпочнеться зведення самого будинку.

 

На будівельному майданчику ЖК Auroom FOREST у першій черзі будівництва за час війни:

  • Повністю закінчено кладку цегляних зовнішніх і внутрішніх стін.
  • Закінчено улаштування системи ливневих та каналізаційних стояків та системи водовідведення у паркінгу будинку.
  • Встановлено всі вікна у секціях А, Б та В. У секціях Г та Д встановлено 3/4 від усіх вікон.
  • виконано утеплення будинку та підготовку до оздоблення фасаду, готовність якого становить 80% від загального об’єму оздоблювальних робіт.

 

Щодо другої черги будівництва ЖК Auroom FOREST.

За час війни вилито бетонний каркас та перекриття 1, 2 та 3го поверху 1 та 2 секцій.

У 4 секції вилито бетонний каркас та перекриття 2 поверху, закінчено опалубку плити-перекриття 3го поверху, яка буде залита вже цього тижня.

Вилито бетонний каркас та плити-перекриття 3 та 4 поверху 5ї секції. Вже цього тижня буде залито перекриття 5го поверху.