Дворівнені квартири

Про квартири

Дворівневі квартири в новобудові у Львові

Унікальна пропозиція від компанії Auroom спеціально для вибагливих інвесторів із гарним смаком – дворівневі квартири в новобудові Львову. Маса вільного простору, цікаві дизайнерські рішення, оптимальні варіанти зонування на об’єднання приміщень пропонує вам один із кращих забудовників країни. Престижна нерухомість за доступними цінами – купуйте двоповерхові квартири в сучасних житлових комплексах міста.

Вартість квартири (грн)
площа квартири (м2)
поверх
дата здачі
комплекс
Додаткові фільтри
Очистити результати пошуку
Фільтр
Плиткою
Списком
AUROOM City
квартира №36
здача 3 кв. 2021р.
к-ть кімнат 2-рівнева
поверх 9
площа 117.2 м2
вартість 9 343 131 грн
AUROOM Sunrise 2
квартира №91
здача 2 кв. 2023р.
к-ть кімнат 2-рівнева
поверх 9
площа 143.98 м2
вартість 5 107 193 грн
AUROOM Sunrise 2
квартира №48
здача 2 кв. 2023р.
к-ть кімнат 2-рівнева
поверх 9
площа 153.19 м2
вартість 5 433 886 грн
AUROOM Sunrise 2
квартира №96
здача 2 кв. 2023р.
к-ть кімнат 2-рівнева
поверх 9
площа 91.52 м2
вартість 3 313 291 грн
AUROOM Sunrise 2
квартира №95
здача 2 кв. 2023р.
к-ть кімнат 2-рівнева
поверх 9
площа 91.91 м2
вартість 3 327 410 грн
AUROOM Sunrise 2
квартира №92
здача 2 кв. 2023р.
к-ть кімнат 2-рівнева
поверх 9
площа 132.83 м2
вартість 4 711 685 грн
AUROOM Sunrise 2
квартира №46
здача 2 кв. 2023р.
к-ть кімнат 2-рівнева
поверх 9
площа 137.53 м2
вартість 4 878 401 грн
Auroom Spark
квартира №85
здача 2 кв. 2023р.
к-ть кімнат 2-рівнева
поверх 6
площа 93.04 м2
вартість 3 266 249 грн
Auroom Spark
квартира №82
здача 2 кв. 2023р.
к-ть кімнат 2-рівнева
поверх 6
площа 119.19 м2
вартість 4 097 095 грн

Головні особливості двоповерхового житла

На відміну від звичайного житла, дворівнева квартира має зовсім інше планування. Квартира, що займає два поверхи, складає альтернативу приватному будинку і при цьому знаходиться в мегаполісі з розвиненою транспортною, комерційною, соціальною інфраструктурою. Така нерухомість ідеально підходить сім’ям із дітьми, творчим натурам та шанувальникам вільного простору для відпочинку. Дворівневі квартири у Львові від компанії Аурум належать до категорії статусного престижного житла. Основні особливості квартири у два поверхи:

 • простота зонування приміщень за призначенням;
 • велика кількість простору та сонячного світла;
 • можливість обладнати приватну та гостьову зону;
 • відсутність внутрішніх міжкімнатних перегородок;
 • можливість втілення будь-яких дизайнерських рішень.

Кількість кімнат у квартирі різна – дві, три, чотири в залежності від архітектури обраного житлового комплексу. Зазвичай на першому рівні розташовують кухню, санвузол, гардероб, гостину. Другий поверх є останнім у будинку, на ньому обладнують спальні мешканців квартири. Рівні об’єднані сходинками. При виборі дворівневого житла варто пам’ятати, що така нерухомість коштує дешевше, ніж придбання двох звичайних квартир із подальшим переплануванням.

Переваги квартир від компанії Аурум

Ми виступаємо одним з головних забудовників Львову. Зводимо сучасні багатоповерхові будинки за нової монолітно-каркасною технологією, дотримуючись всіх вимог будівництва. Реалізуємо інноваційні архітектурні рішення, що дозволяє будувати двоповерхові квартири у Львові з великим обсягом вільного простору, світлими кімнатами, гарним дизайном. Переваги нерухомості від компанії Аурум:

 • панорамні енергоефективні вікна;
 • скління двокамерними склопакетами;
 • просторі приміщення, балкони, лоджії;
 • утеплені зовнішні стіни фасадів;
 • металеві протипожежні вхідні двері;
 • індивідуальне опалення газовими котлами;
 • гаряче водопостачання, фільтри, лічильники.

Дворівневі квартири Аурум розташовані у комфортабельних під’їздах із тихими надійними ліфтами. Володіння житлом на останніх поверхах виключає вірогідність затоплення сусідами зверху. На другому рівні можна обладнати затишну лаунж-зону, насолоджуватись сонячним світлом та гарними краєвидами.

Умови проживання у новобудові

Для майбутніх мешканців житлових комплексів ми намагаємось створити комфортні умови проживання. Наші новобудови знаходяться в престижних районах Львову з розвиненою інфраструктурою в оточенні зелених насаджень. Територію кожного ЖК упорядковано з урахуванням потреб майбутніх мешканців:

 • підземний паркінг;
 • зони для відпочинку;
 • дитячий майданчик;
 • зручні лавочки;
 • доріжки й тротуари;
 • декоративні насадження.

Поблизу від ЖК Аурум є зупинки громадського транспорту, зручні виїзди в місто на автомобілі. В будинках із дворівневими квартирами передбачені комерційні приміщення, де в майбутньому відкриються магазини, спортзали, перукарні для комфорту мешканців.

Купити дворівневі квартири у Львові

Просторі світлі квартири на два поверхи від компанії Аурум користуються попитом серед покупців. Володіння такою нерухомістю підкреслює статус власника. Проживання у дворівневій квартирі дозволяє створити затишне спокійне середовище ніби за межами великого міста.

Щоб купити дворівневі квартири у Львові, зверніться до нашого відділу продажів. Спеціалісти нададуть потрібну інформацію про компанію, про комплекс, планування та площу житла. Вас проконсультують із питань вибору двоповерхової квартири, ходу будівництва, вартості нерухомості. На нашому сайті можна переглянути, які дворівневі квартири зараз продаються, обрати житловий комплекс, поверх, площу. Якщо вам потрібна допомога, замовте зворотній дзвінок.

читати більше