15.05.2023
Новини

AUROOM Lounge та Solar отримали престижну міжнародну премію в сфері нерухомості


Журі у Лондоні відзначило концептуальність, дизайн і якість будівництва

Міжнародний конкурс European Property Awards зі штаб-квартирою в Лондоні відзначив одразу два проєкти Auroom.

У номінації «Житлова забудова 20+ квартир» переміг ЖК Auroom Lounge, а в номінації «Житлова багатоповерхова забудова» відзнаку отримав ЖК Auroom Solar.

Що це за конкурс?

Міжнародна премія в галузі нерухомості European Property Awards є всесвітньо визнаним знаком якості у сфері нерухомості. Відзнака охоплює близько 50 різних категорій, що стосуються житла і комерції, і цьогоріч вручається ювілейний 30-й раз.

До журі European Property Awards входять 80 членів – експертів в галузі нерухомості, а очолюють його Лорд Кейтнес, Лорд Бест і Лорд Веверлі – члени Палати Лордів в Парламенті Великобританії. Переможців нагородять 27 червня у Лондоні на престижному заході, де зберуться найкращі представники галузі з різних країн.

За що відзначили проєкти Auroom

Журі оцінює конкурсантів одразу за багатьма критеріями. У проєктах ЖК Auroom Lounge і Auroom Solar експерти міжнародного конкурсу відзначили, зокрема, дизайн, якість, інноваційність, концептуальність і оригінальність проєктів.

Комфорт міста у близькості до природи: Auroom Lounge

ЖК Auroom Lounge біля озера Стосика (провулок Заозерний, район вул. Під Голоском)

Житловий комплекс Auroom Lounge розташований у зеленому районі Під Голоском біля озера Стосика. Це проєкт концептуального малоповерхового житла бізнес-класу, органічно інтегрованого у навколишній природний ландшафт. Локація комплексу забезпечує баланс близькості з природою та вимог сучасного життя у місті.

Озеро Стосика і Брюховицький ліс поблизу – це не лише мальовничі краєвиди, а й чисте повітря та місце для відпочинку і дозвілля. Разом з тим – піша доступність до усієї інфраструктури і безпосередня близькість до таких артерій Львова, як вулиця Замарстинівська та проспект Чорновола, що є прямими дорогами у самісінький центр міста.

На першому поверсі ЖК розташовані комерційні приміщення, де можна знайти необхідні товари і послуги. Для власників авто тут є підземний паркінг. Також забудовник подбав про продумані дитячі й дорослі майданчики з якісним устаткуванням та про професійний ландшафтний дизайн.

Одним з акцентів житлового комплексу Auroom Lounge є панорамні вікна та великі лоджії і балкони. Максимальний комфорт мешканців та їхніх гостей забезпечують і дизайнерські вхідні групи з м’якими зонами та рецепцією, а також сучасні ліфти від провідних виробників.

Динамічна архітектура та просторі тераси: отримайте максимум енергії сонця у AUROOM Solar

ЖК Auroom Solar розташований у Сихівському районі Львова. Його особливості – «двір без машин», зони для барбекю і дозвілля мешканців, своя амбулаторія сімейної медицини, приватний центр дитячого дозвілля, що працюватиме за принципом дитячого садочка неповного дня, а також величезний підземний та багаторівневий паркінги.

Також у ЖК Auroom Solar передбачено резервне живлення на випадок вимкнення електроенергії за інноваційною технологією auroom.energy з потужністю до 2.5 квт на кожну квартиру. Це багаторівнева архітектура резервного живлення, з продуманою автоматикою та високим рівнем безпеки. Незалежно від ситуації з енергозабезпеченням у місті, квартири у цьому ЖК та зони спільного користування будуть забезпечені постійним освітленням, більше того – закладеної потужності буде достатньо, щоб задовольнити базові потреби мешканців.

***

Отримання двох нагород на міжнародному конкурсі European Property Awards є доказом високого рівня професіоналізму та креативності компанії Auroom, а також архітекторів Ярослава Бурила, Сергія Міля і Тараса Бєляєва. Відзнака конкурсу – це не лише нагорода зусиллям компанії, а й промоція Львова як міста з якісною та інноваційною архітектурою на міжнародному рівні.

Компанія Auroom вже 7 років працює у Львові. За цей час компанія збудувала понад 65 тис. м2. У житлових комплексах Auroom використовуються сучасні технології будівництва і високоякісні матеріали. Важливо і те, що проєкти не зупиняються за жодних умов – будівництво ведеться постійно.

Детальніше можна ознайомитись у відділах продажу:
🌎м. Львів, вул. М. Пимоненка, 7
🌎м. Львів, вул. Соняшникова, 32
🌎м. Львів, вул. Під Голоском, 24
🌎м. Винники, вул. В. Івасюка

Або зателефонуйте у відділ продажу:

📲 +38 (067) 558-03-76