AUROOM Tower

вартість: Всі квартири продані
адреса: м. Львів вул. Під Голоском, 4
здача:
 • збудований
про комплекс
про комплекс
галерея

Про комплекс

Секцій:
6
Поверхів:
5-11
Квартир
252
Паркомісць:
83
Фільтр
 • Всі

Калькулятор:
Площа квартири (м2)

перший внесок (%)

Термін (місяців)

Щомісячний платіж:

876543 грн

  Новобудови під Голоском у Львові в Auroom Tower

  Цей комплекс побудовано компанією «Аурум». Будинок відповідає стандартам комфорт-класу. ЖК повністю введено до експлуатації з 2 кварталу 2020 року. Наразі до заселення готово 2 черги мешканців. Будівля розташована за адресою вулиця Під Голоском, 4 (новобудова у Шевченківському районі Львову). За допомогою онлайн-мапи можна на власні очі побачити, наскільки зручною є транспортна розв’язка в цій частині міста.

  Купити квартиру під Голоском

  Споруда збудована за монолітно-каркасною технологією, яка забезпечує їй надійність та довговічність. Загальна кількість поверхів — 11. Стелі в квартирах розташовані на висоті 2.7 м. Новобудова обладнана системою індивідуального опалення. В конструкції передбачено місткий паркінг, тож мешканцям комплексу не знадобиться шукати вирішення проблеми з безпечним розміщенням своїх транспортних засобів на ніч.

  Ключові переваги цього ЖК:

   1. Навколо будівлі реалізовано проект ландшафтного дизайну, який включає дерева та декоративні чагарники, зони відпочинку для дорослих та дітей, системи зовнішнього освітлення.
   2. Кожний під’їзд обладнаний зручними, надійними, безпечними, швидкими ліфтами, що під час роботи рухаються майже на 100% без гучних звуків.
   3. Вікна в цій новобудові Львову на вул. Під Голоском обладнані панорамним склінням із двокамерними склопакетами, що виготовлені із застосуванням енергоефективних технологій, які дозволяють використовувати в побуті менше електроенергії.
   4. Каркас відлито з залізобетону, стіни викладено з якісної цегли. На фасадах використано технологію утеплення мінеральною ватою, за рахунок чого при стандартних витратах на опалення можна досягти суттєво кращого результату в вигляді стабільно високої температури в приміщеннях.

  Добре розвинена інфраструктура — ще одна вагома причина купити квартири у Шевченківському районі Львову. Поруч із будинком наявні всі об’єкти, що можуть знадобитися для комфортного, якісного життя: дитячі садки, школи та інші навчальні заклади, а також супермаркети, ринок, торгівельні центри «Арсен», Forum, Spartak, ресторан швидкого харчування McDonald`s, відкрита автостоянка, парк, спортмайданчик, зупинки громадського транспорту.

  Розташування ЖК Auroom Tower

  Якщо просунутися від будинку Аурум Під Голоском трохи далі вглиб Шевченківського району, то можна дістатися астрономічної обсерваторії Львівського університету, що має на тільки наукову, а і історичну цінність, адже заснована в 1771 році, тому є однією з найстаріших обсерваторій Східної Європи. В кількох хвилинах руху автомобілем розташований автовокзал, з якого відправляються автобуси до північної частини Львову. Ще одна автостанція знаходиться трохи далі, поряд із Янівським цвинтарем, що є місцевою культурною пам’яткою.
  В районі цієї новобудови на вул. Під Голоском розташований греко-католицький храм, виконаний з деревини. Він був відкритий у 2011 році та присвячений мученику Миколаю Чарнецькому. Окрім того, поряд із «Аурум Тауер» знаходиться головний корпус Української академії друкарства. Ще на території району присутні водоймища — декоративний ставок, озера штучного та природнього походження.

  Особливості квартир в «Аурум» на вул. Під Голоском

  Житло в комплексі Auroom Tower у Львові виконано в 3 різних варіантах планувань. Орієнтовна вартість квартир складає:

     • 1 612 154 — 1 782 127 грн (2 кімнати, площа 76.25 м² або 81.05 м² відповідно);
     • 1 941 011 грн (3 кімнати загальною площею 94.32 м²).

  Якщо вас зацікавила можливість придбати житло в цій новобудові Львову на вул. Під Голоском, то зв’яжіться з робітниками для подальших інструкцій та оформлення угоди. Також в них ви можете уточнити більш детальні дані про технічні характеристики та особливості цього об’єкту. Рекомендуйте нас своїм знайомим, котрих цікавлять Новобудови у Львові (Шевченківський район).

  читати більше