Комерційна нерухомість квартири

Про квартири

Комерційна нерухомість в новобудовах у Львові

Насьогодні компанія Auroom створила сучасні житлові комплекси, в яких за планом передбачені не тільки квартири для мешкання. В її будинках також є і нерухомість, яка ідеально підходить для ведення бізнесу. Ви можете придбати її для розміщення власних торгівельних закладів або здачі в оренду партнерам, чи реконструкції та перепланування з ціллю подальшого перепродажу. Якщо вас цікавлять комерційні приміщення в новобудовах, то ознайомтеся з пропозиціями, що представлені на цій сторінці.

Вартість квартири (грн)
площа квартири (м2)
поверх
дата здачі
комплекс
Додаткові фільтри
Очистити результати пошуку
Фільтр
Плиткою
Списком

Комерційні приміщення в новобудовах у Львові

Обираючи об’єкт, перш за все ви маєте точно вирішити, як плануєте його використовувати та чи відповідає він потребам саме того типу бізнесу, який ви бажаєте організувати. Від того, яка саме комерція в новобудовах (Львів) вас цікавить, залежить те, приміщення з якою саме сукупністю характеристик вам підійде. Тому насамперед рекомендується проконсультуватися в спеціалістів нашої компанії: вони добре розуміються на цьому питанні та зможуть надати кваліфіковану допомогу.

Наші менеджери знають, яка саме комерційна нерухомість в новобудовах підійде під ваш бізнес-проект. Розкажіть їм, яку нішу плануєте зайняти, опишіть особливості підприємства, портрет цільової аудиторії, в якому районі ви хотіли б розвернути свою діяльність. Аналітики фірми врахують усі нюанси та швидко запропонують декілька найкращих варіантів. Кожен з них відповідатиме санітарним і безпековим нормам, а також іншим державним стандартам, що регулюють вимоги до фірм, котрі функціонують в обраній вами ніші.

Під час оформлення угоди ви отримаєте повну юридичну підтримку, тому документи на власність будуть гарантовано оформлені належним чином. Ми завжди готові піти на зустріч нашим клієнтам в широкому колі питань. Надаємо можливість розраховуватися в будь-яких форматах — готівкою чи безготівково. Також та комерційна нерухомість у Львові, яку ми пропонуємо, може бути оформлена в розстрочку чи у кредит. Заздалегідь попереджаємо щодо наявності акційних пропозицій, надаємо повний інформаційно-консультаційний супровід на всіх етапах взаємодії.

Купити комерційну нерухомість в новобудовах у Львові

Наша компанія вже не перший рік працює на ринках України в цілому та Львову зокрема. Кожен з кейсів було реалізовано успішно, без проблем для нас та покупців. Ми маємо репутацію надійного забудовника, тож нам довіряють великі інвестори та потенційні клієнти.

Звертайтесь до нас самі, та рекомендуйте наші послуги знайомим, якщо їх також цікавить комерційна нерухомість (Львів, новобудови Auroom). Наші ЖК знаходяться в щільно населених локаціях із зручною транспортною розв’язкою.

Наразі ви можете обрати один з 5 варіантів, площею від 101.5 до 149 квадратних метрів та вартістю 2 395 857 — 3 517 071 грн. Точні план-схеми викладено на цій сторінці. Але згодом цей перелік поповнюватиметься новими пропозиціями. Особливості об’єктів залишають власникові широкі можливості для перепланування та змінення інтер’єрів. На фасаді будівель можна розміщувати вивіски та рекламні споруди.

Як проходить продаж комерційної нерухомості у Львові

Ми пропонуємо по-справжньому вигідні умови придбання. А саме:

  • невеликий мінімальний перший внесок у разі, якщо ви плануєте купити комерційну нерухомість в новобудовах (Львів) в кредит чи у розстрочку;
  • можливість отримати додаткову знижку, коли ви готові зробити достатньо великий перший внесок;
  • після того, як ви сплатите частину ціни, залишкову вартість об’єкту можна зафіксувати в національній валюті, якщо ви виконаєте певні умови, необхідні для того, аби отримати таку опцію.

Потенційні споживачі ваших послуг та товарів будуть завжди поряд, адже філіал бізнесу знаходитиметься в багатоповерховому будинку, в якому мешкають кілька сотень людей. Окрім цього, кожна новобудова сама розташована в місцевості, де щодня гуляють та ходять по справах тисячі жителів та гостей Львову.

Деякі приміщення, котрі вже можна придбати, є частиною таких ЖК, що ще не введені в експлуатацію. Але є можливість вже зараз побачити те, як вони виглядають, а також ознайомитися з нашими завершеними будівлями, аби мати приблизну уяву про те, як все буде згодом. Бо ми завжди використовуємо найкращі технології будівництва і після виконання робіт наші клієнти отримують однаково якісні споруди.

читати більше