30.01.2020
Новини

Осбб Auroom City

Повідомлення про проведення установчих зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

Повідомляємо Вам про те, що «15» лютого 2020 року о 12 год. 00 хв. за адресою: м.Львів, вулиця М.Пимоненка, будинок 7А, відбудуться установчі збори співвласників багатоквартирного будинку 7А, по вулиці М.Пимоненка, м.Львова.

Порядок денний (перелік питань, що виносяться на голосування):

1. Про обрання голови та секретаря установчих зборів.

2. Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м.Львів, вулиця М.Пимоненка, будинок 7А.

3. Про затвердження статуту ОСББ.

4. Про обрання Правління ОСББ, про обрання голови та членів правління.

5. Про обрання ревізійної комісії ОСББ, про обрання голови та членів ревізійної комісії (ревізора).

6. Про надання повноважень представнику установчих зборів на здійснення всіх дій, необхідних для державної реєстрації ОСББ.

7. Про визначення форми управління будинком між колишнім балансоутримувачем та співвласниками багатоквартирного будинку 7А по вулиці М.Пимоненка у місті Львові.

8. Про приймання Об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку будинку 7А по вулиці М.Пимоненка у місті Львові в управління та підписання акту приймання-передачі об’єкта в управління.

Реєстрація співвласників багатоквартирних будинків, котрі прибудуть «15» лютого 2020 року для участі в установчих зборах ОСББ, відбудеться з 11 год. 00 хв. до 11 год. 50 хв. в день проведення установчих зборів за місцем проведення установчих зборах ОСББ.

Запрошуємо Вас взяти участь в установчих зборах ОСББ. Для участі при собі необхідно мати паспорт, а представникам – паспорт та довіреність на право представляти інтереси особи на установчих зборах ОСББ, оформлену згідно з вимогами чинного законодавства.

З документами, пов’язаними з порядком денним установчих зборів ОСББ, співвласники багатоквартирних будинків можуть ознайомитися за запитом з «01» лютого 2020 року у робочі дні з 12.00 до 16.00 за адресою: м.Львів, вул. М.Пимоненка, буд.7А.

З проектом Статуту ОСББ, який пропонується розглянути та затвердити на установчих зборах співвласників багатоквартирного будинку 7А, по вулиці М.Пимоненка, м.Львова, співвласники мають можливість ознайомитися за посиланням

Відповідальна посадова особа за порядок ознайомлення з документами – Колодка Андрій Ярославович.

Телефон для довідок: +38 (098) 376 61 28.

З повагою, члени ініціативної групи