23.10.2019
Новини

Установчі збори ОСББ Auroom Tower

 

Повідомлення

про проведення установчих зборів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

Повідомляємо Вам про те, що « 09 » листопада 2019 року о 12 год. 00 хв. за адресою: м. Львів, вулиця Під Голоском, будинок 4Б, відбудуться установчі збори співвласників багатоквартирного будинку 4Б, по вулиці Під Голоском, м. Львова.

Порядок денний (перелік питань, що виносяться на голосування):

  • 1. Про обрання голови та секретаря установчих зборів.
  • 2. Про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м. Львів, вулиця Під Голоском, будинок 4Б.
  • 3. Про затвердження статуту ОСББ.
  • 4. Про обрання Правління ОСББ, про обрання голови та членів правління.
  • 5. Про обрання ревізійної комісії ОСББ, про обрання голови та членів ревізійної комісії (ревізора).
  • 6. Про надання повноважень представнику установчих зборів на здійснення всіх дій, необхідних для державної реєстрації ОСББ.
  • 7. Про визначення форми управління будинком між колишнім балансоутримувачем та співвласниками багатоквартирного будинку 4Б по вулиці Під Голоском у місті Львові.
  • 8. Про приймання Об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку, будинку 4Б по вулиці Під Голоском у місті Львові в управління та підписання акту приймання-передачі об’єкта в управління.

Реєстрація співвласників багатоквартирних будинків, котрі прибудуть «09» листопада 2019 року для участі в установчих зборах ОСББ, відбудеться з 11 год. 30 хв. до 11 год. 50 хв. в день проведення установчих зборів за місцем проведення установчих зборах ОСББ.

Запрошуємо Вас взяти участь в установчих зборах ОСББ. Для участі при собі необхідно мати паспорт, а представникам – паспорт та довіреність на право представляти інтереси особи на установчих зборах ОСББ, оформлену згідно з вимогами чинного законодавства.

З документами, пов’язаними з порядком денним установчих зборів ОСББ, співвласники багатоквартирних будинків можуть ознайомитися за запитом з «21» жовтня 2019 року у робочі дні з 12.00 до 16.00 за адресою: м. Львів, вул. Під Голоском, буд. 15А.

З проєктом Статуту ОСББ, який пропонується розглянути та затвердити на установчих зборах співвласників багатоквартирного будинку 4Б, по вулиці Під Голоском, м. Львова, співвласники мають можливість ознайомитися на сайті – переглянути

Відповідальна посадова особа за порядок ознайомлення з документами – Васильчук Оксана Михайлівна.
Телефон для довідок: +38 (067) 30 06 133

З повагою, члени ініціативної групи