Підбір квартир: 526

Вартість квартири (грн)
площа квартири (м2)
поверх
дата здачі
комплекс
кількість кімнат
Додаткові фільтри
Очистити результати пошуку
Фільтр
Плиткою
Списком

Купити квартири в новобудовах у Львові

На цій сторінці ви можете купити квартиру в новобудові Львову за ціною, яка зараз ще залишається відносно низькою. Скориставшись фільтрами пошуку по нашій базі даних, ви знайдете таке житло, котре максимально відповідатиме вашим смакам та фінансовим можливостям. Всі приміщення, що представлені в цьому розділі, знаходяться в будинках, які створені компанією-забудовником «Аурум». Якщо вам потрібні дійсно якісні квартири в новобудовах Львову, то кращого варіанту годі шукати. Ця нерухомість відповідає сучасним стандартам безпеки, надійності, довговічності та комфортабельності.

Які можна купити квартири в новобудовах Львову

На нашому сайті можна придбати квартири в 3 новобудовах Львову. Вони розрізняються за місцем розташування, класом комфортабельності та деякими іншими характеристиками. Мова йде про ЖК, що детально описані нижче.

Auroom Sunrise

Якщо вас цікавлять такі квартири у Новобудовах Львову, які знаходяться неподалік від великої кількості зелених насаджень, то зверніть увагу на даний варіант. Цей ЖК побудовано поряд з Винниківським лісопарком та міським парком «Прогулянка». Нижній поверх комплексу відведено під комерційні площі: тут будуть торгівельні майданчики, сервіси, представництва постачальників різноманітних послуг. Це обов’язково сподобається тим, хто бажає купити новобудову у Львові, ціна якої згодом лише зростатиме. На підземному рівні передбачено паркінг на 60 автівок із ліфтом, на якому можна одразу дістатися будь-якого поверху, не потребуючи для цього виходити на подвір’я та заходити в будівлю з іншого боку через парадний під’їзд. «Аурум Санрайз» знаходиться на перетині вулиць Пимоненка та Січинського. Поряд є вул. Зелена, якою проходить більше 10 маршрутів громадського транспорту, що є ще однією вагомою причиною купити квартиру в цій новобудові Львову. Неподалік є мережеві супермаркети «Арсен», «Метро», «Сільпо», «Рукавичка» та «АТБ», а також розважальні заклади, ресторани, бутики, кінотеатр, дитячі садки, приватні та муніципальні школи.

Новобудови Львів: ціни від забудовника

В верхній частині сторінки є фільтри, за допомогою котрих вам буде зручно підібрати квартиру, котра відповідає вашим потребам. Ви можете знайти оптимальний варіант за такими параметрами:

  • ціни квартир в новобудові Львову — від 500 000 до 3 100 000 грн;
  • кількість кімнат — 1, 2, 3 або більше (двоповерхові);
  • наявність додаткових опцій — балконів, гардеробних, кухні-студії, акцій;
  • площа — від 30 до 180 квадратних метрів;
  • поверх — від 1 до 10;
  • дата здачі, назва ЖК.

Коли ви встановите всі значення, які вас цікавлять, відбудеться фільтрування та ви побачите одразу всі доступні квартири, що мають вказані вами параметри. Тут же можна ознайомитися з їх план-схемами, вартістю та іншими характеристиками. Зв’яжіться із нашими операторами задля оформлення угоди або уточнення подробиць. Не забудьте рекомендувати нас своїм знайомим, якщо їх також цікавить продаж квартир від забудовника в новобудовах Львову.