Про нас

Будівельна компанія AUROOM

Наша філософія базується на оточенні – хто та що знаходиться навколо і яка архітектура дозволяє нам створювати достатньо сприятливі умови для розвитку, модернізації та покращення цього середовища. Тому турбота про клієнта починається не з розробки проєкту, а з визначення користі, яку ми можемо принести місту та його мешканцям, тим сім’ям, які будуть жити в побудованих нами комплексах.

Основою наших проектів є ретельно спланована і професійно реалізована ідея – звичайні цегла і бетон, скло і метал перетворюються в найкомфортніші сучасні квартири. Зведення будинків з оптимальним плануванням, врахуванням зручності паркінгу, створенням найкращих зон загального користування – все це виконується лише після того, як визначені основні пріоритети майбутніх мешканців і враховані всі їх побажання.

Проєкти на стадії будівництва

Auroom Sunrise

м. Львів, вул. Січинського, 2

Здача: IV кв. 2021р.

Комфорт

від 18 022 грн/м2

  • Секції А, Б, В - 4 кв. 2021 р.

Auroom Sunrise

Квартири з продуманим плануванням, великими енергоефективними вікнами, індивідуальним опаленням, просторими під'їздами. Є підземний паркінг, дитячий майданчик.

Auroom City

м. Львів, вул. Миколи Пимоненка, 7

Здача: I кв. 2020р.

Комфорт

від 17 615 грн/м2

  • Секції А, Б, В - Збудовано
  • Секція Г - Збудовано
  • Секція Д - 2 кв. 2020 р.
  • Секція E - 3 кв. 2021 р.

Auroom City

Квартири з різною площею, оптимальним плануванням, великими енергоефективними вікнами, індивідуальним опаленням. Є підземний паркінг, зони відпочинку.

Auroom Tower

м. Львів, вул. Під Голоском, 4

Здача: I кв. 2020р.

Комфорт

Збудований

Auroom Tower

Має звичайні та дворівневі квартири з власною системою опалення. Вікна енергоефективні, стіни утеплені. Передбачений підземний паркінг, зони відпочинку.

Що ми збудували

ЖК AUROOM по вул. Яцкова – сучасна будівля класу «Comfort» вже більше 3-х років радує мешканців затишком і комфортом. Комплекс має стильний фасад, теплі і зручні квартири, безшумні ліфти, підземний паркінг, дитячий майданчик.

Auroom

м. Львів, вул. Михайла Яцкова, 13

 

Комфорт

Збудований