Auroom Lounge

вартість: від 35900 грн/м2
адреса: м.Львів, провулок Заозерний (р-н Під Голоском)
здача:
  • Секції 1,2,3,4,5 - 2кв. 2024р.
про комплекс
про комплекс
інфраструктура
хід будівництва
галерея

Детальніше про Auroom Lounge

Auroom Lounge – це новий проєкт концептуального малоповерхового житла бізнес-класу, органічно інтегрованого у навколишній природний ландшафт. Локація комплексу забезпечує баланс близькості з природою та вимог сучасного життя у місті, адже з однієї сторони поряд з вами озеро Стосика та лісопарк, котрий плавно переходить у Брюховицький ліс, а з іншої – безпосередня близькість до таких артерій Львова, як вулиця Замарстинівська та проспект Чорновола, котрі є прямими дорогами у самісінький центр міста Львів.

Технічні характеристики:
Секцій:
5
Поверховість:
4-5-7
Квартир:
158
Паркінг:
87
Озеро стосика
<1 хв
<1 хв
Брюховицький ліс
4 хв
2 хв
Тц Спартак
12хв
5хв
Тц Форум
25хв
7хв
McDonald's
18хв
5хв
Тц Інтерсіті (Арсен)
13хв
4хв
Фільтр
  • Всі

Озеро стосика
<1 хв
<1 хв
Брюховицький ліс
4 хв
2 хв
Тц Спартак
12хв
5хв
Тц Форум
25хв
7хв
McDonald's
18хв
5хв
Тц Інтерсіті (Арсен)
13хв
4хв
Фільтр
  • Всі

Квартира в новобудові у Львові в Шевченківському районі в Auroom Lounge

Будівельна компанія Auroom – забудовник Львова, що входить у 5 найкращих з досвідом понад 7 років на ринку нерухомості, 60 тис. м² збудованого житла та у процесі будівництва нові, концептуальні проєкти, наприклад, як Auroom Lounge.
Auroom Lounge розміщений в комфортній локації, котра дозволяє зберігати гармонію між міським життям зі всіма плюсами розвиненої інфраструктури у поєднанні з прямим доступом до природи. З вікон відкривається просто панорамний краєвид на неймовірний ландшафт, озеро та зелені пагорби Брюховицького лісу. А зовсім поряд розташоване озеро Стосика, в якому живуть справжні черепашки.

Обирайте власний стиль – відпочинок та медитація на терасі, спокійні прогулянки біля озера чи навпаки, активне проведення часу в байк-парку, пікнік та інші розваги, які пропонує безпосередня близькість до природи.