22.05.2023
Новини

Стартували продажі AUROOM LVIVING!

У районі парку «700-річчя Львова» розпочалось будівництво нового 7-поверхового житлового комплексу Auroom Lviving, що гармонійно поєднається з історичною забудовою району.

Комплекс Auroom Lviving побудують на вул. Замарстинівській, 133, неподалік церкви святого Йосифата та парку «700-річчя Львова. Проект житлового комплексу розробили архітектори «Проектної майстерні Бєляєвих», роботи яких неодноразово перемагали на всеукраїнських та міжнародних архітектурних конкурсах. Архітектори мають великий досвід створення проектів у історичному середовищі, тож при розробці цього проекту подбали про те, аби будинок гармоніював у сформованій забудові кварталу, а його мешканці відчували ритм історичного міста.

Загалом у останні роки цей мікрорайон активно розвивається, поруч із новим ЖК вже розташовані спортивно-розважальний центр Spartak, супермаркети «Сільпо», «Ашан» та «Арсен». У пішій доступності й центр міста, до якого зручно добиратись вул. Замарстинівською, яку кілька років тому капітально реконструювали.

Житловий односекційний комплекс клубного формату налічуватиме 7 поверхів. Усього в будинку буде 28 квартир на дві та три спальні з кухнями-студіями, що можуть слугувати вітальнею. 23 квартири будуть двокімнатні – на дві спальні з кухнею-студією. Ще п’ять квартир – трикімнатні, розраховані на три спальні з кухнею-вітальнею та двома окремими санвузлами. У багатьох квартирах запроектовані багатофункціональні спальні із безпосередньо спальнею, гардеробною та окремою ванною кімнатою із входом лише з цієї спальні.

У подвір’ї запроектований вхід у житлову зону, а також місця для зберігання велосипедів, візочків. Тут висадять високі дерева, що у спекотну погоду створюватимуть затінок та значно покращать комфорт мешканців. Поміж деревами облаштують лаундж-зони для відпочинку. У задній частині дворика облаштують функціональний дитячий майданчик.

Якщо ви розглядаєте малоповерхове житло клубного формату неподалік центру Львова, в якому можна сповна відчути історичний дух міста, зі зручним транспортним сполученням та інфраструктурою, звертайтесь у відділи продажу Auroom, адже проектів такого формату у Львові практично немає, а квартир є всього 28, частина з яких вже заброньована.

Детальніше можна ознайомитись у відділах продажу:
🌎м. Львів, вул. М. Пимоненка, 7
🌎м. Львів, вул. Соняшникова, 32
🌎м. Львів, вул. Під Голоском, 24
🌎м. Винники, вул. В. Івасюка

Або зателефонуйте у відділ продажу:

📲 +38 (067) 558-03-76