28.06.2022
Новини
Хід робіт

Загальний хід робіт в Auroom на 10.06

Компанія Аурум продовжує працювати в цей переламний момент нашої історії та домагатися успіху кожного дня. Пройшов місяць і потрібно зробити підсумки виконаних робіт за травень. Але перед цим швидко хочу поділитися новинами про ціноутворення на нерухомість. Ми зафіксували всі по курсу НБУ. Це дасть змогу придбати вашу майбутню домівку за дійсно вигідним курсом.

Розпочнемо ми з ЖК Auroom Forest, ми любимо цей комплекс найбільше, адже заходиться він в дійсно мальовничій місцевості.

Тож до справи, роботи по першій секції:

Було завершено утеплення будинку та влаштування сітки з клеєм.

На цей час проводяться роботи по нанесенню фасадної фактури та розпочато роботи з монтажу ліфтів у секціях В, Г та Д.

Завершились роботи по утепленню та залиттю стяжки на даху у секціях А, Б та Д, у секціях А та Б влаштовується гідроізоляційна мембрана на даху.

Тепер подивимося на роботи в другій секції ЖК Auroom Forest

Було завершено залиття плити-перекриття підлоги 5 поверху у 1 та 2 секціях та розпочато монтаж горизонтальної опалубки для плити-перекриття підлоги 5 поверху у 3 та 4 секціях.

Наразі у 5 секції проводиться залиття бетонних парапетів та стін сходового маршу на даху, а також у 5 секції розпочато влаштування цегляної кладки стін і перегородок на 1 поверсі.

 

Переміщуємося на будівельний майданчик ЖК Auroom Sunrise

Зараз ведуться  фінальні роботи по оздобленні вентильованого фасаду будинку. Разом з цим виконуються облаштування перили та балконів. Тривають роботи по оздобленні стін місць загального користування та влаштуванню благоустрою прибудинкової території

На сусідньому будівельному майданчику ЖК Auroom Sunrise 2

На цей час ведуться роботи по армуванню та влаштуванню бетонних стін та колон 4 та 5 секції на рівні 2 поверху.

Також виконується влаштування плити перекриття над 2 поверхом 1 та 2 секції, та встановлення колон стін та сходових маршів на рівні 3 поверху. Влаштування плити перекриття над 4 поверхом 3 секції, колон, стіни ліфта на рівні 5го поверху.

Тепер на черзі звіт з ЖК AUROOM Spark. Наразі ведуться роботи по влаштуванню стін, колон, пілонів  на рівні 3го поверху 3 та 4 секцій та плита перекриття над 3 поверхом.

Вже завершено підготовчі роботи для копання котловану 1 секції.

 

Дякуємо за вашу увагу до нашої компанії, ще раз нагадаємо, всі ціни на всі квартири зафіксовано по курсу НБУ.

Запрошуємо на консультацію до наших відділів продажу.

Разом переможемо.