17.04.2022
Новини

Звернення до клієнтів від 17.04.2022

            Шановні клієнти!

           Запеклий спротив ординській навалі, що чиниться українським військом і, найважливіше, усіма верствами суспільства у всіх куточках Вітчизни, сповнює нашу віру у Перемогу.

Гідно пройти випробування, що випали на долю нашого покоління, зможемо лише згуртувавшись та пересиливши прагнення до особистої вигоди на користь спільноти.

За плечима компанії Auroom сотні сімей будівельників, які, тяжкою працею здобувши кусень хліба, сповнені готовності ділити його останній окраєць із ближнім. Ділити із сотнями тисяч тих, чиї життя, домівки та добробут зруйновано окупантом.

У такий час позбавити своїх працівників заробітку, притримавши необхідні для продовження будівництва кошти, означало б обрати шлях морального зубожіння. Це страшніше за матеріальну скруту. Тому, вже на другий тиждень війни компанія Auroom відновила будівництво на всіх об’єктах.

Починаючи з 11 березня, виконано великий обсяг робіт.

Втішає поступове відновлення попиту на споруджувану компанією Auroom нерухомість. Адже укладення нових угод свідчить, що наш оптимізм поділяють і наші клієнти.

Будьмо свідомі того, що для повернення до мирного життя ще доведеться докласти сил. Нам судилось продовжувати працювати під час війни, і своєю працею кувати Перемогу.

З упевненістю дивлячись у майбутнє, компанія Auroom вирішила змінити прийняте на початку війни рішення про відтермінування клієнтам чергових платежів до її закінчення. Вирішено, що відтермінування надається до 01 травня 2022 року. Клієнтів, які до 01 травня 2022 року виконають грошові зобов’язання, строки платежу за якими припадали на початок війни, компанія Auroom вважатиме такими, що запропонували належне виконання.

Ґрунтуючи свою діяльність на неухильному дотриманні вимог Закону, компанія Auroom за жодних обставин не звертатиметься до клієнтів,  які прострочуватимуть свої грошові зобов’язання після 01.05.2022, із вимогами сплати пені чи відсотків річних. Стан справ кожного із клієнтів, що допускатимуть прострочення після 01.05.2022, вивчатиметься компанією Auroom окремо, з метою пошуку виваженого та взаємовигідного розв’язку їх фінансових проблем.

Все буде Україна!

Слава Україні!